Site Rengi

FXNAK Lojistik olarak; Uluslararası nakliyat hizmetlerimiz içerisinde Umman nakliye çözümleri sunarız. Düzenli olarak Türkiye – Umman arası kombine ve karayolu tır taşımacılığı yapan firmamız rekabetçi navlun fiyatları ile sizleri avantaja davet ediyor. Profesyonel hizmet anlayışı ile doğru, hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinen ve her zaman müşteri odaklı Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa Ülkelerine komple tır, frigo tır, sal kasa, proje nakliye (ağır nakliye) çözümleri sunarız.

Umman Karayolu TIR + RORO Taşımacılık

Firmamız karayolu tır taşımacılığında uzman sektörde sayılı Umman tır nakliyesi yapan firmalar arasındadır. TİO Belgesi ile taşımacılık işleri organizatörlüğü işini profesyonelce yöneten kalite belgelerini tamamlamış ve belirli kriterler ile çalışan lojistik firmasıdır. Umman karayolu tır nakliye çözümlerimizin yanında roro veya kombine taşımacılık ihtiyaçlarınıza lojistik çözümler sunuyoruz.

Umman Denizyolu Konteyner Nakliye

Türkiye – Umman arası 40 HC, 20 DC kuru yük taşımacılığı aynı zamanda reefer konteyner taşımacılık çözümleri sunarız. Türkiye’nin Hatay İskenderun Limanı, Mersin Limanı, İstanbul Ambarlı ve Haydarpaşa Limanı, İzmir’in Aliağa Limanı, Gebze, Evyap Limanlarından düzenli Umman nakliye hizmeti sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »