Site Rengi

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

FXNAK Lojistik olarak uzman olduğu karayolu tır hatlarında Türkmenistan nakliye üzerine profesyonel hizmet sunarız. Türkiye’den yükleyen 13,60 tenteli tır ve frigo araçlarımız İran veya Gürcistan rotası üzerinden Türkmenbaşı Limanı, Aşkabat, Zerger, Türkmenabat, Balkanabat, Kaka, Mary illerine varış yapar. Amerikan Ambargosundan etkilenen firmalar için Türkmenistan nakliyat çözümlerimiz içerisinde Gürcistan güzergahını kullanmaktayız. Türkmenistan’a sunduğumuz hizmetleri incelediğinizde parsiyel, komple tır, frigo tır, gabari dışı yük taşımacılığı sunan firmalar arasında kaliteli hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Türkmenistan Navlun Fiyatları

Dönemsel ve talep doğrultusunda güncellenen serbest piyasa ekonomi sistemine dayalı olarak Türkmenistan nakliye fiyatları belirlenir. Arz ve talep dengesi, RORO Fiyatları, geçiş güzergahları üzerinde ödenen toprak bastı maliyetleri, şoför vize ücretleri, akaryakıt ücretleri, aracın normal rutin giderleri gibi maliyetler göz önüne alınarak Türkmenistan taşımacılık navlun fiyatları oluşmaktadır. Gürcistan ve İran rotasından maliyetlerin makas aralığı yüksektir. Nedeni ise Gürcistan Azerbaycan üzeri giden Türk TIRları RORO Ücreti ödemektedir. Aynı zamanda Gürcistan üzerinde giden TIRLAR’ın akaryakıt ücretleri geçiş ülkelerinde daha yüksek fiyattadır. O nedenle Gürcistan rotası her zaman daha yüksek fiyatta taşıma ücretleriyle yapılmaktadır.

Türkmenistan’a nakliye yapan firmalar içerisinde uygun navlun fiyatları ve hızlı taşımacılık hizmetleriyle FXNAK Lojistik sizlere kaliteli hizmet sunar.

Türkmenistan’a RORO Var Mı?

Türkiye’den yüklerini Türkmenistan ülkesine göndermek isteyen ihracatçı firmaların bizlere sıkça sorduğu sorulardan biri Türkmenistan RORO var mı? Hangi Ülkeden Türkmenistan’a RORO Gemisi kalkış yapıyor? Ülkemizden yükleme yapan TIRLAR Türkiye – Gürcistan – Azerbaycan Alyat Limanı RORO Gemisine biner – Türkmenbaşı Limanına iniş yapar. Yüklerinizi RORO Gemisi bu şekilde taşımaktadır.

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkiye’nin en hızlı frigo ve en iyi Türkmenistan frigo nakliye hizmetini soranlara FXNAK Lojistik olarak hizmetimizi denemenizi öneririz. Soğuk zincir ürünlerinin taşınması uzmanlık ve profesyonellik hizmeti ister. Kritik taşımaların doğru çözüm adresiyiz. Yüklediğimiz yükleri zamanında varış adresine ulaştırmaktayız. Araçlarımız rutin bakımları, aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yapıldığından yüklerinizin sağlam teslim olması için CMR Sigortası güvencesi altında Türkmenistan nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Türkmenistan’a Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’nin İstanbul Şehrinden düzenli olarak Aşkabat şehri başta olmak üzere Türkmenistan parsiyel taşımacılık yapan tır firmaları içerisinde uygun fiyat ve hızlı teslimat koşullarında kurumsal lojistik çözümler sunarız. Gürcistan üzeri Türkmenistan parsiyel ve İran üzerinden yüklerinizi varış noktasına CMR Sigortası güvencesiyle FXNAK Lojistik teslimat yapar.

Translate »