Site Rengi

Katar Nakliye

Katar Nakliye

Katar karayolu nakliye işlerinde uzman olan FXNAK Lojistik; Katar nakliye hizmetinde profesyonel hizmet farkına varmak isteyenlerin hizmetindedir. Hatay Center kuruluşu olan FXNAK Lojistik Katar nakliyat işlemlerinde müşterinin memnuniyeti üzerine odaklanmıştır. Türkiye’den sürekli olarak sevk ettiğimiz karayolu TIR ve denizyolu konteyner yüklerimiz Katar’ın ER-Ruwais Limanı’na ve Hamad Limanı’na hızlı ve sağlam şekilde teslimat yapılır. Karayolu ile TIR taşımalarımız İran üzerinden Katar ER-Ruwais Limanına varış yapar. 7 Gün Transit süre ile karayolu ile yükleriniz Türkiye – Katar nakliye hizmeti ile teslim edilir.

Katar Kara TIR Taşıması

Katar Nakliyat Firmaları

Katar’a Komple TIR taşıması yapan nakliye firmaları arasında kalitesini kanıtlamış tamamen yüklerin sağlam ve hızlı teslimatına dayalı sistemle yürüten FXNAK karayolu taşımasını 7 gün gibi kısa transit süre ile İran üzerinden sağlam şekilde teslim eder. Katar karayolu nakliye firmaları yükleri nasıl taşıyor? İhracatçı firma yüklerini anlaştığı zamanda deposu veya fabrikasında hazır hale getirir. Anlaşmamıza uygun şekilde karayolu nakliye aracımızı yükleme tarihinde hazır hale getiririz. Yüklemeyi tamamlayan ihracatçı firma aracımızı gümrüğe sevk eder. İhracatçının vekaletli gümrükçüsü işlemleri tamamladıktan sonra şoförümüze Türkçe Fatura, T1 veya TIR Karnesi; İnvoice, Packing List, Menşe Şahadetnamesi gibi yurtdışı evraklarını şoförümüze teslim etmelidir. İran üzeri yüklerinizin zamanında teslimi için FXNAK Lojistik ile görüşebilirsiniz. Karayolu ile Katar nakliye yapan firmalar TIR işlemlerini İran hat kurucusu olarak bilinen FXNAK; Suudi Arabistan ile Katar arasındaki problemden dolayı Arabistan üzerinden araçlar Katar Ülkesine gidemez oldu. Çözüm odaklı düşünce ve girişimlerimizle yükleri İran üzerinden yaş sebze, meyve, peynir, zeytin, turşu gibi şarküteri ürünleri yanında mobilya, makina, havalimanı, stadyum inşaatları için malzeme taşımalarında uzmanız.

Katar’ın Hangi Bölgelerine Hizmet Sunuyoruz?

Türkiye’den parsiyel, komple, frigo ve ağır nakliye hizmetini kara, hava, deniz olarak Doha Başta olmak üzere Al Wakrah, Al Khor, Al Khuwayr, Ar Rayyan, Er Rüveys, Dukhan, Ras Laffan, Umm Bab, Umm Sa’id, Umm Salal ‘Ali, Umm Salal Muhammad şehirlerine dağıtım yapmaktayız.

Türkiye’den her hafta parsiyel konteyner servislerimiz Hamad Limanı’na konsol açmaktayız. İhracat beyannamesi açabilen ve Katar’da ithalat yapabilen firmaların yüklerini taşımaktayız.

Çalışmalarımız ve Hizmet Detayı

  • Katar’a Karadan Yük Taşımacılık
  • Katar Konteyner Nakliyesi
  • Katar Ülkesine Kapıdan, Kapıya teslim.
  • Katar havayolu taşımacılık
  • Katar’a RORO Nakliye Hizmetleri
  • Katar konteyner nakliye
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »