Site Rengi

Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Türkiye, Dubai nakliye firmaları içerisinde uluslararası nakliyat faaliyetlerine uygun karayolu tır ve konteyner hizmetlerimizle kara, hava, denizyolu çözümler sunarız. Çözümlerimiz içerisinde parsiyel, komple tır, full konteyner, frigo taşımacılık, tenteli, sal kasa ve lowbed ağır nakliye çözümleri üreten nakliye şirketiyiz. Dubai’ye yük taşıması yapan firmalar içerisinde kalitesini kanıtlamış ve uluslararası nakliyat sektöründe deneyimli firmayız. Uygun Dubai nakliye navlun fiyatları ile ileri derece rekabet imkanı sunuyoruz.

Dubai Karayolu TIR Nakliye

TIR Taşımacılığı karayolu ile Dubai‘ye hizmet sunan FXNAK Lojistik; Ortadoğu ülkelerine düzenli olarak Dubai nakliyat işlerini kurulduğu günden bu yana kesintisiz devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak yaptığımız tüm hizmetlerimiz kara, deniz, hava taşımalarında operasyonel süreç yönetimi ile kusursuz lojistik çözüm sunuyoruz.

Dubai karayolu tır nakliyesi yapan firmalar içerisinde İran üzerinden aktarmalı ve direk servislerle yüklerinizi alıcılara teslim etmekteyiz. İran üzeri aktarmalı seferlerimiz Sharjah, Hamriyah, Jebel Ali Limanlarına İran dorselerini göndermekteyiz. Direk Dubai karayolu tır nakliyesi hizmetimizde Türkiye’den taşımasını yaptığımız yükleriz Sharjah Dubai, Jebel Ali Limanlarına adres teslimi yapmaktayız. Dubai lojistik çözümlerimiz içerisinde komple tır taşımacılığı üzerine frigo, tenteli dorse, treyler, iş makinesi, silobaz, mobilya, ağır nakliye hizmetinde lowbed taşımacılığı gibi çözümler sunarız.

Dubai Karayolu TIR Nakliye Güzergahı: Türkiye’nin Tekirdağ, İstanbul, Bursa, Ankara, Kocaeli, İzmir, Konya, Kayseri, Gaziantep, Mersin, Adana, Hatay İllerinden yüklediğimiz yükleriz İran’a geçiş kapıları olan Dilucu, Doğubeyazıt, Bazargan güzergahı üzerinden Bandar Abbas Port RORO Gemisi yükleme – Varışı: Sharjah, Jebel Ali, Hamriyah Limanı’na dorse veya TIRLAR yükü ulaştırmaktadır.

Dubai Konteyner Taşımacılığı

Denizyolu konteyner taşımacılığı tamamen uzmanlığa dayalı profesyonellik isteyen faaliyettir. FXNAK Dubai nakliye konusunda denizyolu ile konteyner taşımacılığını düzenli şekilde sunan, kurumsal lojistik çözüm ortağınızdır. Türkiye’nin İzmir, İstanbul (Ambarlı, Haydarpaşa), Gebze, Bursa, Antalya, Akdeniz Bölgesinden Mersin, İskenderun Limanlarından düzenli Dubai’ye hat taşımacılığı yaparız. Uygun konteyner navlun fiyatları ve çözümleriyle yüklerinizin güven içerisinde deniz taşımacılığı ile teslim ederiz. Dubai’ye konteyner taşımacılığı yapan firmalar içerisinde İstanbul’dan düzenli olarak parsiyel denizyolu yüklerinizi taşımaktayız. Bu servis bu şekilde en uygun fiyat garantisi ile karayoluyla yükleriniz teslim olur.

Dubai RORO Hizmeti

Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli olan Dubai İlinin RORO hizmeti FXNAK Lojistik’tedir. İran üzerinden yaptığımız RORO Taşımalarında yükleriniz kısa sürede varacağı noktaya ulaşır. RORO ile sevkiyat yaptığımız ürünlerin içerisinde İş makinesi, proje yükleri, dorse taşımacılığı, kamyon, otobüs, silobaz, tanker gibi ürünlerin teslimatını yapmaktayız.

  • RORO Kalkışı: Bandar Abbas / İran
  • RORO Varışı: Jebel Ali, Sharjah, Hamriyah Limanları
  • Transit Süre: 1 Gün (İran – Dubai RORO’su)

Dubai Hakkında Bilgiler

Dubai Ortadoğu Ülkelerinin içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai Emirliği’dir. Birleşik Arap Emirlikleri dediğimiz Ülke Suudi Arabistan’ın komşusu ve Ortadoğu’nun Otelleri ve eğlence merkezleriyle ünlü ülkesidir.

Translate »