Site Rengi

Regl Ağrılarına Ne İyi Gelir?

Regl Ağrılarına Ne İyi Gelir?

Regl ağrıları (adet ağrıları) ne iyi gelir? Regl ağrısı nasıl geçer? Sorularına yanıt verebilmek için öncelikle Regl hakkında bilgi vermemiz faydalı olacaktır. Yazımızda Regl nedir? Regl ağrısı nedir? Adet dönemi nasıl anlaşılır? Adet ağrısına ne iyi gelir? Regl sancısı neden olur? sorularına yanıt verdik.

Regl Nedir?

Regl nedir? Türkçede adet kanaması olarak bilinen regl, aylık olarak kadınların görmüş olduğu vajinal kanama olarak bilinir. Kadınlar adet dönemlerinde ağrı ve sancılara maruz kalır. Tıbbi olarak Regl (adet) nedir? Aylık olarak döngü halinde kadının üreme fonksiyonun sağlıklı göstergeleri arasındadır. Halk dilinde adet olarak bilinen vajinal kanama, ergenliğe giren sağlıklı kadınlarda meydana gelir. Bu sancı ve ağrıları gidermek için çeşitli ilaç, alternatif tıp çözümleri ararlar. Adet sancısına ne iyi gelir? Regl Ağrısı nasıl geçer?

Regl Ağrısı Nedir?

Kadınlar Regl dönemleri başlamadan 1 gün önce geneli sancı, ağrı çekerler. Tıp dilinde Regl Ağrısı Dismenore olarak bilinir. Dismenore nedir? Regl döneminde şiddetli ağrı, sancılı olarak adet görmeye dismenore denilir. Dismenore ağrısı neden olur? Mensturel ağrı rahimde meydana gelmektedir. Rahim fizyolojik olarak kaslardan meydana gelir. Tüm kasalar gibi rahim kasalarıda kasılır ve sertleşir. Kadınlar regl dönemlerinde Mensturel ağrıya maruz kalmasının nedeni bu dönemde kasların kasılmasından dolayıdır.

Regl (Adet) Dönemi Nasıl Anlaşılır?

Regl dönemi belirtileri nedir? Regl olduğunu nasıl anlarsın? Soruları ile karşı karşıya kaldığımızda genelde regl dönemi başlangıcında aşağıda belirtilen fizyolojik ve ruh belirtilerine rastlanmaktadır.

  • memelerde şişkinlik ve hassasiyet meydana gelir
  • kilo artışı yaşanır
  • ruh hâlinde farklılıklar
  • vucütta sivilcelenme,
  • bacaklarda kramp,
  • karın ağrısı görülmektedir

Regl Ağrısına Ne iyi gelir?

Reglsonn Comfort

Adet sancısına ne iyi gelir? Dismenore ağrısı olarak bilinen regl ağrısı ve sanıcısına Türk Bilim insanları tarafından yerli ve milli imkanlarla teknolojik buluş yapıldı. Türkiye’den dünyaya açılacak olak Manyetik Regl Bant; regl ağrısı ve sancısına iyi gelmektedir. Tüm klinik test ve analizlerini tamamlayan Reglsonn Comfort® ile adet ağrı ve sancılarına son veriyor. Kadınların Özel Gün Dostu olan Reglsonn Comfort® ile Regl Ağrısı dismenore ağrısı son buluyor.

Reglsonn Comfort® nedir?

Reglsonn Comfort® Türk Bilim İnsanları tarafından bulunan mucizevi manyetik regl bant olarak satışa sunulmaktadır. REGLSONN COMFORT® renkli kutu içerisinde bir adet olarak sunulan ve regl döneminde oluşan ağrıyı azaltmaya yarayan manyetik özellikli hipoalerjenik bir banttır.

Reglsonn Comfort® Neden Kullanılır?

Adet döneminde oluşan ağrının giderilmesi ya da büyük oranda azalmasına yardımcı olur. REGLSONN COMFORT® düzenli olarak kullanımında; idrar kaçırma sorununa, regl döneminde idrar sırasında oluşan ağrının azalmasına, düzensizlik probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »