Site Rengi

Maske Takmayı Unutmayın!

Maske Takmayı Unutmayın!

Covid-19 virüsü bulaşmasını önlemek için sosyal mesafe kurallarına uyulmalı ve mutlaka maske takılmalıdır. Ev dışına çıktığınızda sokakta, alışverişte, işyerinde ve tüm dış ortamlarda koruyucu maske takmayı unutmayınız. Maskeleri kollarınıza, çenenizin altına takmak yerine normal şekilde burun ve ağzınızı kapatacak şekilde takınız.

Alışverişe çıkarken mutlaka önceden listenizi hazırlayıp sonra alışverişe çıkın ki; hızlı şekilde alacağınız ürünleri alıp; insanların bulunduğu ortamdan kurtulabilirsiniz. Günlük yaşamımızda sosyal mesafe kurallarını uyup; maske taktığımız takdirde virüslerin bizlere bulaşma riski daha düşüktür.

Maskeleri Uzun Süre Takmayın!

Uzmanların önerisi tek kullanımlık maskeleri uzmanların belirttiği maksimum takma süresine uygun şekilde kullanırsanız koruyucu etkisi yüksek oluyor. Dış etkenlerden etkilenen maskeleri genellikle eve almamanızı öneririz. Eve geçmeden önce maskelerinizi küçük bir poşet içerisine koyarak çöpe veya tıbbi atık konteynerlarına atabilirsiniz. Maske kullanımında tek kullanımlık maskeleri 4 saat içerisinde değiştirmeniz gerekmektedir. Çıkarılan tek kullanımlık maske geri takılmamalıdır. Çıkarttığınız maskeleri sağa, sola atmayınız.

Maske Takmayı Unutursanız Ne olur?

Koruyucu maske takmanız her zaman size yarar sağlar. Havalar sıcak maske beni terletiyor gibi şikayetleriniz var ise ince ve kaliteli üretilmiş koruyucu maske ürünlerimize göz atabilirsiniz. Maske takmadığınızda corona virüsü sizlere bulabilir ve farkında olmadan corona virüsü sizde var ise insanlara bu virüsü bulaştırma olasılığınız yüksektir. İnsanların hayatlarını ve kendi hayatınızı riske atmayınız ve mutlaka maske kullanınız.

3 Katlı Telli Maske fiyatları için lütfen tıklayınız.

Translate »